3m Studio działa na rynku jako jednoosobowa działalność od lipca 2009.
Jednak początki mojej przygody z tworzeniem stron internetowych sięgają końca lat 90-tych zeszłego wieku. W tamtym okresie wraz z kolegami ze szkoły średniej zdobyłem II miejsce w ogólnopolskim konkursie na stronę internetową pt. „Mój powiat”. W latach 2001-2006, w związku z podjęciem studiów w zupełnie odmiennym kierunku, temat stron internetowych zszedł na boczny plan. Do tworzenia stron powróciłem około roku 2008. Wkrótce po tym zainteresowałem się systemem WordPress, na którym do dzisiaj najchętniej stawiam strony swoich klientów.
Równolegle z rozwijaniem umiejętności i zdobywaniem doświadczenia w zakresie stron internetowych zacząłem się interesować szerzej pojętym marketingiem – zarówno tym w świecie wirtualnym (np. media społecznościowe) jak i tym „namacalnym” (np. reklamy drukowane w prasie). Po za tym zainteresowałem się produkcją filmową.
Wykorzystanie tych trzech rodzajów mediów reklamowych (internet, reklama drukowana, video) były „przyczynkiem” nazwania mojej firmy 3m Studio.

Zapraszam do współpracy
Krzysztof Moroński